I løpet av ettermiddagen vil vi gjennomføre oppdateringer av plattformen. Dette innebærer at tilgangen vil være begrenset mellom kl. 17.00 og 23.00. Vi beklager eventuelle ulemper dette medfører.

Telefonen vår er stengt fra kl15 den 22. desember til kl09 den 2. januar. Om du skulle ha noen spørsmål, kontakt oss gjerne på helpdesk@kameo.no. Vi ønsker alle Kamigos en god jul, og et riktig godt nytt år!

Vår telefonsupport er dessverre stengt i dag på grunn av begrenset bemanning, men åpner igjen i morgen. Har du spørsmål er du velkommen til å kontakte oss på helpdesk@kameo.no.

Onsdag 11. september kl. 07.45-10, er plattformen utilgjengelig på grunn av teknisk vedlikehold. Vi beklager for ulempene dette medfører!

#4691 - Erfaren utbygger søker tomterefinansiering til utbyggingsprosjekt Avsluttet

12% årlig rente| Risikoklasse B

Selskapet ønsker å låne NOK 4 200 000 av totalt NOK 8 800 000 NOK til refinansiering av tomtelån. Prosjekttomten på 9000 m2 ligger på Nøtterøy og har fått rammetillatelse til oppføring av seks arkitekttegnede eneboliger på totalt 1329 BRA. Tomten har en fin beliggenhet med utsikt og nærhet til sjø.

Låntaker planlegger å utvikle prosjektet i et eget prosjektselskap («SPV»). Det er derfor planlagt å overføre eiendommen og lånet fra BM Prosjekt og Utvikling AS til det nye prosjektselskapet.

Lånet skal refinansiere utestående lån: 

Lån 4416

Lån 4420

Prosjektets styrker

  • Første prioritets pant i eiendom
  • Erfarne utviklere med god historikk
  • Tidligere tilbakebetalte lån til Kameo